Досвід практичного використання препарату «Ентеронормін» в комплексі з водним розчином « Йодіс + Se» для бджіл восени та його значення.


zimovka-pasekiБазуючись на практичному досвіді та науково обґрунтованих закономірностях розвитку бджолосімей, які відомі всім пасічникам. Зрозуміло, що основою продуктивності і успішності пасіки в наступному сезоні є рання і ефективна підготовка бджолосімей до зимівлі.

Одним із основних факторів збереження бджолосімей узимку та ранньої весни є достатній рівень імунітету бджіл та загалом здоров’я бджолосімей. Тому практикуємо обов’язкове використання препарату «Ентеронормін» в комплексі з водним розчином« Йодіс + Se» у осінній період. Після закінчення основного взятка і відбору товарного меду, приблизно починаючи з другої половини серпня на протязі 7 днів активно підгодовуємо бджіл медовим чи цукровим сиропом або канді з додавання препарату «Ентеронормін» в комплексі з водним розчином« Йодіс + Se» відповідно до інструкції виробника. У загальній добовій дозі сиропу розчиняємо відповідну кількість препарату і розподіляємо по годівницям.

При такому комплексному підході одночасно сприяємо отриманню потрійного ефекту:

  • зняття токсичного навантаження бджіл після закінчення активного сезону медозбору
  • одночасно підвищення інтенсивності яйцекладки і нарощування кількості бджіл
  • сприяння формуванню умов для вирощування молодих бджіл з нормальним рівнем імунітету

Прогнозований результат обробітку – це міцна, достатньо велика бджолосім’я, що за умов дотримання всіх інших вимог у роботі на пасіці має гарні шанси на зимівлю та подальший розвиток.

Залиште коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>