Ентеронормін та Йодіс+Se


Комплекс ветеринарних препаратів – пробіотик Ентеронормін та водний розчин Йодіс+Se для бджільництва.

Ентеронормін, Йодіс+Se

Ціна Ентеронормін 40 г (флакон 250 мл) + Йодіс+Se 200 мл – 175 грн.

Оптова ціна розраховується індивідуально в залежності від кількості поставки.

Хочете купити Ентеронормін оптом чи вроздріб?

Звертайтеся за телефонами:

(096) 182-93-59

(050) 820-81-71

(093) 449-98-06

Офіційний сайт препарату Ентеронормін з Йодіс+Se – bee.enteronormin.com

Опис

Потреба у застосуванні пробіотика Ентеренормін в комплексі з водним розчином Йодіс+Se у бджільництві.

Екологічна продукція бджільництва  На загальний стан бджолиних сімей і якість їх продукції негативно впливає ряд факторів, таких як забруднення навколишнього середовища, наявність збудників інфекційних та інвазійних захворювань, застосування антибіотиків тощо. Тому, для отримання екологічно безпечної продукції бджільництва  (наприклад, меду без антибіотиків), нормалізації розмноження та підвищення резистентності бджіл до збудників інфекційних захворювань і несприятливих чинників довкілля, проведення профілактичних та лікувальних заходів назріла доцільність застосовувати комплексні натуральні препарати.

 Для вирішення цих проблем особливу увагу вчених, ветеринарних фахівців і пасічників направлено на  використання препарату “Ентеронормін” в комплексі з водним розчином «Йодіс+Se».

Ветеринарний препарат Ентеронормін для бджіл – що в нього входить.

Склад препарату Ентеронормін  Препарат “Ентеронормін” ( РП № ВВ-00427-02-12 від 07.11.2017) – водорозчинний порошок, до  складу  якого входять живі культури корисних мікроорганізмів, роду Lactobacillus spp, Enterococcus spp  та бактерій Bacillussubtilis spp., хітозан водорозчинний, а також пептон мікробіологічний – джерело вітамінів групи В та 14 незамінних амінокислот. Формуючи нормальну мікрофлору, проявляє антагоністичну активність до широкого спектру патогенних бактерій і грибів, не викликає утворення до них стійких форм патогенних мікроорганізмів, підвищує рівень неспецифічної резистентності організму, а також, посилюючи клітинний і гуморальний імунітет, стабілізує захисні сили організму.

  Мікроорганізми які входять до складу препарату Ентеронормін беруть участь в процесах травлення завдяки ферментативній активності, продукують біологічно активні речовини – L-молочну та пропіонову кислоти, сприяють виробленню  медіаторів, що позитивно впливає  на обмінні процеси в організмі,  синтезі та всмоктуванні вітамінів, знижують проникність тканинних бар’єрів для токсинів, стимулюють розвиток і продуктивність бджолиних сімей.

Водний розчин Йодіс+Se для бджільництва – це…

Йдіс+Se для бджільництва  Це продукт нового покоління, створений силами українських вчених, ними було розроблено унікальний метод, технологія і обладнання для насичення водних розчинів катіонами йоду високої концентрації. При цьому застосована форма йоду, яка володіє біологічною активністю. Це йод у ступені окислення I + , тобто позитивно одновалентній формі. Ця форма йоду обумовлює різноманітну біологічну активність  всіх тих хімічних сполук, в яких вона присутня. Всі інші форми йоду позбавлені цих властивостей. Завдяки високій біологічній активності «Йодіс+Se» покращує імунобіологічний потенціал, сприяє підвищенню рівня метаболізму бджіл, нормалізує їх ріст, розвиток та  продуктивність. проявляє протизапальну, та імуностимулюючу дію. Йод і селен підсилюють дію один одного, захищають організм від шкідливих речовин, що утворюються при розпаді токсинів. Продукт не токсичний, не викликає подразнюючої дії, з цінними властивостями для подолання дефіциту йоду та селену. Тому всі продукти бджільництва отримуємо збагаченими йодом та селеном природнім шляхом до оптимальних норм. Активує корисні мікроорганізми препарату “Ентеронормін”, що перевірено в лабораторних умовах та на практиці.

Користь комплексного застосування Ентеренорміну з водним розчином Йодіс+Se.

Екологічна пасіка Виробничі застосування препаратів доводять екологічну безпеку та високу профілактичну і терапевтичну ефективність, тому їх застосовують: у  весняно-літній період – для захисту від збудників інфекційних захворювань бактеріального і грибкового походження (американського гнильцю, європейського гнильцю, парагнильцю, сальмонельозу, аскоферозу, аспергильозу, нозематозу та ін.), нормалізації життєдіяльності організму, підвищення інтенсивності медозбору, стимуляція відкладання яєць маткою; при осінній обробці бджіл – для зменшення кількості помору бджіл та збудників бактеріальних і грибкових захворювань під час зимівлі, зміцнюється сила сімей і спостерігається більш ранній та інтенсивний весняний обліт.

Відео

Інструкція

Як застосовують Ентеронормін з водним розчином Йодіс+Se у бджільництві.

 Препарат “Ентеронормін”, для застосування у бджільництві, випускається масою 4 г у флаконах 30 мл -1 (одна доза),  40 г у флаконах 250 мл – 10 (десять доз), та водний розчин  Йодіс+Se  з концентрацією біологічно активного йоду – 12 мг/дм3 у флаконах 200мл.

 Перед використанням, у флакон з препаратом “Ентеронормін”, додають до повного об’єму водний розчин  Йодіс+Se, інтенсивно збовтують і настоюють 12 – 16 год при кімнатній температурі для активування корисних мікроорганізмів препарату “Ентеронормін”. Активований, таким чином, препарат  задають бджолам;

Годування бджіл сиропом з Ентеронорміном1. У весняний та осінній період (в профілактичних цілях) шляхом додавання однієї дози препарату у добову норму сиропу, канді або білкову підкормку, з повтором через 5-7 днів після застосування акарецидних засобів:
– нормалізується мікрофлора організму та сім’ї; підвищення імунітету; зменшення токсичного навантаження (після акарецидних препаратів, пестицидів, та ін.); стимуляція розвитку та розмноження; підвищення активності та стійкості бджолосім’ї до збудників захворювань; та інше.

2. З метою комплексної терапії хворих бджоло сімей проти бактеріальних, вірусних та грибкових захворювань активований препарат застосовують шляхом обприскування рамок з бджолами та розплодом з обох сторін та стінок вуликів 3 рази через 5-7 днів. З цією метою дозу активованого препарату розводять до 400 мл не хлорованою питною водою (доза на одну сім’ю).

3. У літній період для стимуляції активного медозбору або зняття стресового навантаження (при кочівлі) обприскуванням бджолосімей. З цією метою дозу активованого препарату розводять до 400 мл не хлорованою питною водою (доза на одну сім’ю).

Календар пасічника

Документи

Сертифікат якості препарату Ентеронормін.

Сертифікат якості Ентеронормін

Сертифікат якості препарату Йодіс+Se.

Сертифікат якості Йодіс+Se

Реєстраційне посвідчення препарату Ентеронормін.

Реєстраційне посвідчення Ентеронормін

Сертифікат ISO препарату Ентеронормін.

Сертифікат ISO Ентеронормін

Виробники

Виробник препарату Ентеронормін

ТОВ «СГП «МБС»,

08715, Україна, Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів, вул. Леніна, 23Б.,

Тел: 0 800 300 008; Факс: +38(067)-231-38-62; E-mail: bee@sgpmbs.com

Офіційний сайт виробника: http://sgpmbs.com/

Виробник препарату Йодіс+Se за спільною програмою

ТОВ НВК Йодіс, МПК «Ярк-Київ», ТОВ «СГП«МБС»,

Україна, м. Київ, пр.-т Перемоги, 104-Б

Доставка і оплата

Способи доставки:

Кур’єр (тільки м. Київ) – БЕЗКОШТОВНО!

Служба доставки (Нова Пошта, Інтайм, Делівері, Укрпошта) – по тарифам перевізника

Способи оплати:

Готівковий розрахунок – при доставці кур’єром

Грошовий переказ – за тарифами служби доставки

Приват24