Звернення президента спілки пасічників України Володимира Стретовича 1


Шановні бджолярі, завідуючі бджоломагазинів, голови Всеукраїнської спілки бджолярів! Звертаюсь до Вас з наступним.

Останніми роками українські експортери все частіше і частіше знаходять залишки заборонених речовин в медові. Їх наявність у відслідкованих партіях унеможливлює експорт меду, загрожує репутації виробників українського меду в Європі. З цього приводу Україна вже не раз згадувалася в доповідях єврокомісарів. Ці неприємні факти в подальшому можуть привести до зупинки українського експорту меду в розвинуті країни, що, безумовно, приведе до знецінення усієї бджолопродукції та занепаду бджільництва як галузі. Нагаадуємо: антибіотики потрапляють в мед в результаті застосування їх у бджільництві. А це заборонено згідно Наказу Департаменту ветмедицини України № 111  27 .12.2006 року. Тому обіг на території України ліків з діючою речовиною :антибіотики,  сульфаніламіди, нітрофурани, метронідазол, є незаконними. Просимо негайно вжити заходів для того, щоб припинити забруднення українського меду. Про факти порушення слід повідомляти ветеринарних інспекторів , Спілку пасічників України, Потрібно, щоб всі бджолярі пройнялися важливістю цієї проблеми , усвідомили необхідність її вирішення спільними зусиллями. Адже від цього залежить майбутнє бджолярської галузі, добробут пасічників.

Президент Спілки пасічників України В. Стретович


Залиште коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Думка на тему “Звернення президента спілки пасічників України Володимира Стретовича

  • Борис К.

    Останніми роками українські експортери все частіше і частіше збиткуються над простими пасічниками, наприклад, минулого року опустили закупівельну ціну меду нижче одного долара за кілограм, але цей неприємний факт зовсім не турбує В.Стретовича. В експортерів є лабораторії, то нехай проводять якісно аналізи, а не так, як розказують на форумі НА ТОЧКУ про Бартніка . І не треба валити всі гріхи на пасічників. Те , що кожного року масово травлят бджоли на полях – ці неприємні факти Сретовича не турбують, йому аби меду побільше і за кордон.